Białe certyfikaty - efektywność energetyczna w energetyce i przemyśle

Białe certyfikaty - Efektywność energetyczna - Audyty efektywności energetycznej

Czwartek, 26 Kwiecień 2018

BIAŁE CERTYFIKATY W 2015 ROKU

BANNER 510x100 biale certyfikaty w 2015 roku

Jakie są obowiązki i przywileje wynikające z Ustawy o efektywności energetycznej? Jak się przygotować do przetargów? Te i inne tematy dotyczące białych certyfikatów zostaną wyjaśnione podczas praktycznego warsztatu.

Na szkoleniu poruszone zostaną takie zagadnienia, jak np: warunki przystąpienia do przetargu, przedsięwzięcia służące poprawie efektywności energetycznej. Omówione zostaną akty prawne dotyczące białych certyfikatów. Szkolenie to też praktyczny poradnik na temat przetargów - krok po kroku, co pozwoli uniknąć błędów będących częstymi przyczynami odrzucania ofert.
CKB Premium zaprasza do udziału!

Termin: 17 kwietnia 2015
Miejsce: Katowice
Cena: 790 zł + 23% VAT

Strona warsztatów: http://www.ckbpremium.pl/biale-certyfikaty-w-2015-roku-warsztat-praktyczny/ 

Do pobrania: docxProgram_warsztaty_białe_certyfikaty_17.04.2015.docx

 

Czytelnicy polecają:

 
 

Zapisz się do newslettera aby być na bieżąco

energopomiar bcZakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powstały w 1950 r. Firma świadczy usługi pomiarowe, badawcze i doradcze dla energetyki zawodowej i różnych branż przemysłu. Główne dziedziny działalności to: ochrona środowiska, procesy cieplne, efektywność energetyczna, chemia energetyczna i diagnostyka, analizy chemiczne i fizykochemiczne, nadzór nad inwestycjami i Inżynier Kontraktu.